თინათინ გოგნაძემ "ევროპის უნივერსიტეტის" მედიცინის ფაკულტეტზე საბაზისო საგნების განმახორციელებელ პერსონალთან მორიგი შეხვედრა გამართა
"ევროპის უნივერსიტეტის" მედიცინის ფაკულტეტზე დიპლომირებული მედიკოსის ქართულენოვანი და ინგლისურენოვანი პროგრამის ხელმძღვანელმა თინათინ გოგნაძემ საბაზისო საგნების განმახორციელებელ პერსონალთან მორიგი შეხვედრა გამართა.
პროგრამის ხელმძღვანელმა კიდევ ერთხელ განიხილა კონკრეტული სასწავლო კურსების შედეგები და სილაბუსით გათვალისწინებული შეფასების ფორმები.
შეხვედრის ძირითადი ნაწილი დაეთმო დასკვნით გამოცდებისათვის მზადებას და OSPE-ის ჩატარებისათვის აუცილებელი სამუშაოების დაგეგმვას.

Tinatin Gognadze held another meeting with the lecturers of the basic disciplines at the Medical Faculty of the European University
Tinatin Gognadze, head of the Georgian and English language Medical Doctor programs held another meeting with the lecturers of the basic disciplines at the Medical Faculty of the European University.
The head of the program once again discussed the outcomes of the specific teaching courses and the methods of teaching and assessment according to the syllabi.
The main part of the meeting was devoted to preparing for the final exams and planning the necessary work to conduct the OSPE.