"ევროპის უნივერსიტეტის" მედიცინის ფაკულტეტზე დიპლომირებული მედიკოსის ქართულენოვანი და ინგლისურენოვანი პროგრამის სტუდენტებთან მორიგი შეხვედრა გაიმართა
"ევროპის უნივერსიტეტის" მედიცინის ფაკულტეტზე დიპლომირებული მედიკოსის ქართულენოვანი და ინგლისურენოვანი პროგრამის სტუდენტებთან მორიგი შეხვედრა ჩატარდა.
შეხვედრას დიპლომირებული მედიკოსის ქართულენოვანი და ინგლისურენოვანი საგანმანათლებლო პროგრამების ხელმძღვანელი თინათინ გოგნაძე და მედიცინის ფაკულტეტის დეკანი ქალბატონი ნათია ჯოჯუა უძღვებოდნენ.
შეხვედრაზე სტუდენტებს მიეწოდათ ინფორმაცია სასწავლო კურსების შედეგების, სწავლებისა და შეფასების მეთოდების შესახებ.

Another regular meeting with students of the Georgian and English language Medical Doctor programs took place at the Medical Faculty of the European University
Another regular meeting with students of the Georgian and English language Medical Doctor programs took place at the Medical Faculty of the European University.
The meeting was held by Tinatin Gognadze, Head of the Georgian and English language Medical Doctor programs, and Natia Jojua, Dean of the Medical Faculty.
At the meeting, students were provided with information about the outcomes of the teaching courses, as well as teaching and assessment methods.