ევროპის უნივერსიტეტის მედიცინის ფაკულტეტზე მე-10 სამეცნიერო სტუდენტური კონფერენცია ჩატარდება
ევროპის უნივერსიტეტის მედიცინის ფაკულტეტზე 2021 წლის 9-10 ივნისს რიგით მე-10 სამეცნიერო სტუდენტური კონფერენცია ჩატარდება.
კონფერენციის ფარგლებში, სამეცნიერო კვლევის დაგეგმვის შესახებ, სამუშაო შეხვედრა 8 აპრილს, სამეცნიერო ნაშრომის მომზადებასთან დაკავშირებით კი 16 აპრილს გაიმართება.
თემის სახელწოდებისა და ხელმძღვანელის შესახებ ინფორმაციის გაზიარების ბოლო ვადა 20 აპრილია, სრული ნაშრომის ჩაბარების - 20 მაისი.
ნაშრომებს სპეციალურად მოწვეული კომისია შეაფასებს. საუკეთესო ნამუშევრები კი, ინგლისურენოვან სტუდენტურ სამეცნიერო ჟურნალში - "Biomedical and Core Clinical Research Practice”, გამოქვეყნდება.

The 10th  Students Conference at the Faculty of Medicine will be held at the European University
Within the framework of the conference, a working meeting on scientific research planning will be held on April 8, and on the preparation of a scientific paper - on April 16.
The deadline for sharing information about the topic name and supervisor is April 20, and the deadline for submitting the full paper is May 20.
Papers will be evaluated by a specially convened commission. The best works will be published in the English-language student scientific journal, “Biomedical and Core Clinical Research Practice”.